خدمات صنایع لعاب نیلگون

مجموعه‌ای کامل و یکپارچه از تمام تولیدات منقل و محصولات مکمل منقل

check

خدمات اصلی صنایع لعاب نیلگون

  • تولید انواع منقل لعابی
  • لعاب کاری قطعات چدنی (پمپ، اجاق گاز و …)
  • لعابکاری بخاری گازی، نفتی
  • لعابکاری انواع قطعات اجاق گاز
  • لعابکاری انواع ظروف
check

لعاب چیست؟

لعاب (Glaze) یک لایه شیشه‌ای نازکی است که بعد از پخت لعاب در یک درجه حرارت معینی حاصل بشود. البته آنقدر ذوب نمی‌شود که روی کار حرکت کند. تصور می‌شود که شیشه قبل از لعاب توسط مصریان بین ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ سال قبل از میلاد کشف شده باشد که این کشف احتمالاً اتفاقی و از ترکیب شن و نمک در یک آتش بزرگ پدید آمده است. مصریان به این ترکیب شن و ماسه، خاک رس هم اضافه کردند و دیدند که این مخلوط روی یک سطح عمودی که روی آتش قرار دارد می ایستد به این ترتیب لعاب کشف شد. لعاب شیشه در ترکیب شیمیایی با شیشه فرق دارد. اگر چه لعاب خود یک نوع شیشه است ولی شیشه به تنهایی و در یک حالت گداخته شکل می‌گیرد در حالی که لعاب با خاک رس یا فلز شکل می گیرد.

check

فواید استفاده از لعاب

  • آهن به‌عنوان فلزی پایه همواره در معرض خطر خوردگی و زنگ زدن قرار دارد. از این رو استفاده از لعاب به‌عنوان محافظی در برابر خوردگی به‌اندازه کاربرد تزئینی آن، منطقی تلقی می‌شود.
  • علاوه بر آن لعاب چنان سطح مقاومی بر ظروف آهنی ایجاد می‌نماید که حتی در مجاورت تنش‌های حرارتی نیز ، فلز را حفظ می‌کند.
  • خواص و کیفیت لعاب به‌طور مداوم بود و توسعه داده می‌شد و روش‌های تعدیل‌شده‌ای در زمینه توسعه لعاب اشیاء آهنی و افزایش قدرت چسبندگی لعاب به فلز به کمک ناهموار نمودن سطح آن بر روش‌های قبلی چیره گشته‌اند.
  • پلاستیک‌ها و رنگ‌ها به‌عنوان پوشش محافظ سطوح فلزی با لعاب در رقابت می‌باشند، ولی با توجه به پایان یافتن ذخایر مواد آلی در آینده‌ای نه‌چندان دور ، نهایتاً لعاب نقش برتری را در حفاظت از سطوح فلزی خواهد داشت و صنایع مختلف اجباراً باید در توسعه صنعت لعاب جدیت بیشتری به خرج دهند.
  • کیفیت ظاهری لعاب و همچنین امکان ایجاد نقصان در تقاضای مصرف‌کنندگان نسبت به عرضه، بعید به نظر نمی‌رسد که تقاضا به‌سوی محصولاتی با عمر طولانی‌تر متمایل گردد و در آن هنگام محصولات و قطعات لعابی نقش برتری ایفا خواهند کرد.
check

تولید با کیفیت

تولید باکیفیت در یک‌کلام به معنای “آرامش روانی مصرف‌کننده پس از خرید” می‌باشد. شرکت صنایع لعاب نیلگون با توجه به خط مشی خود مبنی بر ارجحیت حقوق مصرف‌کنندگان، سعی نموده است کالای خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مصرف‌کنندگان قرارداد و همچنین با کمک کارشناسان و نمایندگان واحد خدمات پس از فروش خود سعی در جلب رضایت مشتریان داشته است. همچنین در راستای سیاست مشتری مداری و جلب رضایت مصرف‌کنندگان باهدف گسترش واحد خدمات پس از فروش و ارائه خدمات بهتر و پشتیبانی همه‌جانبه، واحدCall Center را با بهره‌گیری از تجارب متخصصان و نیروهای مجرب راه‌اندازی نمود و هم‌اکنون با داشتن بیش از ۶۰ نماینده خدمات پس از فروش در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به هم‌وطنان می‌باشد.

check

مرکز ارتباط با مشتریان

از آنجایی‌که در خط مشی گروه صنایع لعاب نیلگون رضایتمندی مشتریان مقدم بر کلیه‌ی امور می‌باشد و مهم‌ترین اصل در جلب رضایت مشتری ارائه کالا باکیفیت است، لذا این شرکت همواره سعی نموده محصولات خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه نماید. همچنین مرکز سراسری ارتباط با مشتریان شرکت صنایع لعاب نیلگون به شماره ۰۳۱۴۲۴۹۹۵۰۰ جهت دسترسی و پاسخگویی سریع در اختیار مصرف‌کنندگان قرارگرفته است. این مجموعه با پشتوانه کارشناسان مجرب و متخصص خود و با دارا بودن شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر کشور، امکان پاسخگویی به مصرف‌کنندگان در حداقل زمان ممکن را ایجاد نموده است.

امروز با ما تماس بگیرید

ایمیل: info@nilgoontrade.com        تلفن تماس: ۰۳۱۴۲۴۹۹۵۰۰

صنایع لعاب نیلگون مشتاق تماس شما می‌باشد و از اینکه نظرات شما را دریافت کند، خوشحال است.

فهرست