شرایط و ضوابط

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. شرایط و ضوابط

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مجموعه صنایع لعاب نیلگون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مجموعه صنایع لعاب نیلگون ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

• رعایت حریم شخصی

مجموعه صنایع لعاب نیلگون برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعاتی‌ که از کاربران برای ثبت نام دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است. مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد، لذا از در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید.

• نمایندگی

مجموعه صنایع لعاب نیلگون هم اکنون هیچ فروشگاه دیگری ندارد، خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی تزول مارکت اطلاع دهید.

• عودت کالا

در صورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، تاریخ انقضای آن گذشته است و یا مهلت مصرف آن کوتاه است، می‌توانید یک یا همه اجناس سبد خرید را مرجوع کنید.

• ارتباطات

هزینه‌های پست و بسته بندی کالا طبق تعرفه‌های عمومی بار و کالا محاسبه می‌گردد.
در صورت داشتن هرگونه سوال درباره حقوق کاربران میتوانید با شماره تلفن ۰۳۱۴۵۶۷۸۹۰۱ و یا پست الکترونیکinfo@nilgoontrade.ir ارتباط برقرار کنید.

فهرست